Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Naše třeťátko

Třeťátko na sebe nenechalo dlouho čekatsmiley

 

20. 11. 2011 mamka s taťkou zjistili, že doma budou mít brzy další miminko. Mě! Termín narození je jak jinak než na červenec wink. Tentokrát 20.7. 2012... To jsem samo zvědavo, kdy vykouknu.

   

Mamča je v 7tt, bříško na fotce je neznatelné, ale vnitřně se cítí jako balon. Mám už skoro vše nejdůležitější, teď už se můžu vyvíjet dál. Maminka už navštívila první poradnu, ale těhotenstkou průkazku ještě nemá. Vše je teprve na začátku a vyčkáváme.

   
maminka je ve 14tt. Bříško už vyskočilo a přes den mění velikost. Ráno skoro nic, večer pěkný buben smiley Máme za sebou první screeningové i krevní testy - tripple testy - dopadly dobře. Vše je vpořádku yes

Já si hovím v bříšku a nic mě netrápí. Pan doktor na ultrazvuku odhalil, že bych mohl být chlapeček, ale ještě je budu pár týdnů napínat. Co by to pak bylo za srandu, že?

   

velký UTZ screening ve 20tt. 1.3. 2012

Druhý pan doktor odhalil, že jsem kluk, takže asi konec napínačekcool Krásně rostu, mám 400g a 27cm, vše je na svém místě a ve správné velikosti, teď už se jen zdokonaluju a vylepšuju. Jsme přesně v půlce a máme toho ještě spoustu před sebou.

V bříšku už se krásně pohybuju, plavu si a kopkám. Cucám si palec, tahám za pupeční šňůru a taky si zdřímnu, když mám chuť.

   

21tt+5, bříško roste víc a víc, začíná utlačovat ostatní orgány smiley Mamča je plná energie, funguje naplno jako by se nic nedělo. Před týdnem ji sice skolila chřipka, ale jen na dva dny, tak jsme to zvládli bez problémů.

Už mám vyvinuté zažívání, takže můžu polykat plodovou vodu, někdy mám i škytavku. Vidím své ruce i nožičky a poslouchám zvuky zvenčí. Za pár dva týdny budu mít úplně vyvinutý obličej.

   
   30tt
   
   focení s profi fotografkou Lucinkou ve 36tt yessmiley
   
   37tt+5, pomalinku ale jistě se blížíme do finiše :) Máme za sebou první monitor v nemonici. Kontroly u pana doktora už probíhají každý týden. Vše je v pořádku. Na svět se ale ještě stále nechystám smiley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek