Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Kdo jsme

 

Nazdáááár!!!!

Jsme vcelku klasická, normální teď už pětičlená rodinka - táta, máma, syn, dcerka a pes . Ač to tak někdy nevypadá, tak hlavou rodiny je jednoznačně taťka. Je to velká autorita a má hlavní slovo (neříkám, že vždy poslední, i když bez výměny názoru to někdy nejde)

Syn Tomík ho má moc rád a když nás táta ráno opouští do práce, nelíbi se mu to, ale nakonec se s tím smiřuje (co jiného mu zbývá, že?) a usilovně za ním mává z okna. Když opoledne uslyší klapnout dveře, rozběhne se k nim a s hlasitým "tatínku" běží tátu zase přivítat.

Začátkem července 2009 se nám narodila holčička Elenka, na kterou jsme se všichni moc těšili. Je to pro všechny veliká změna, hlavně pro velkého brášku, ale věříme, že se všichni brzy krásně sžijeme...

Právoplatným členem naší rodinky je pesinka, šestiletá labradorka Connie (Klárka), kterou všichni moc milujeme. Je to naše medové sluníčko. Od června roku 2007 má svůj bejvák ve vyteplené boudičce, kterou jí páneček spolu s dalšími pomocníky postavil a je v ní moc spokojená.

No a ještě jsem tu já, manželka, kuchařka, uklízečka, pradlenka i švadlenka, občas také opatrovnice, ošetřovatelka a učitelka ale především máma a to mě naplňuje ze všeho nejvíc.

my čtyři   

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek