Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuálně

Novinky od nás

 

20.11. 2011 jsme se dozvěděli, že budeme mít trojlístek smileycheeky

 

 VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2011

Ellenka chodíííí!

od 10 měsíců se naše želvička snažila o první krůčky, ale na dovolené na Slovensku od 7.7. - 15.7. zdokonalila svou chůzi na 1* ;-)

 

V sobotu 3.7.2010 jsme oslavili Elinčiné 1 narozeniny :o)

 

V sobotu 8.5.2010 jsme oslavili Tomáškovy 4 narozeniny :o)

 

Elinda se nám s příchodem Nového roku rozlezla (:))

 

 

 

 

10.10.2009 - Tomášek má své nové vlastní stránky.

Můžete je navštívit na adrese www.tomasek.wbs.cz

 

V září 2009 jsme si užili pouť ve Světlé nad Sázavou a navštívili jsme po delší době babičku a dědečka.

 

 

Světem letí zpráva milá, Ellen se nám narodila, míry má muší moc jí to sluší  

7. července 2009,má 2880g a 47cm

 

Tomášek má 3 roky

19.května 2009 - oslava byla velkolepá, slavili jsme zároveň i Lukyho třicátiny. Sešla se celá rodinka u nás na zahradě, vařil se kotlíkový guláš, počásko vyšlo ukázkově a celkově bylo moc prima.

 

 

 

 

 

Zimní radovánky 2008 - 2009

   

 

 

Začátkem listopadu jsme se dozvěděli radostnou novinu, že se naše rodinka zase o jednoho broučka rozšíří ¨

Všechny nás to překvapilo a trošku zaskočilo, ale o to víc potěšilo

Štastný Nový rok 2009

 

 Návštěva u babičky a dědy ve Frenštátě

7.-23.11.2008 jsme byli na 14dní u babičky a dědy v Beskydech. Byly to pohodové dva týdny. Opět jsme navštívili spoustu kamarádek a kamarádů a užili jsme si první sníh.

 

TOMÍKOVA dovča na Slovensku

6.9-11.9. 2008 byl Tomík na své první dovolené bez mamky a taťky. Jel na Slovensko do Štůrova, do termálů, společně s babičkou a dědečkem. Byli ubytováni v areálu Vadaš a moc se jim tam líbilo. Tomík přijel naprosto nadšený, plný zážitků a pěkných vzpomínek.

 

SRAZ v Pohledu 2008

Od 15. 8 - 17. 8 2008 jsem se rozhodli pro větší srazík u nás v Pohledu. Přijela Rita s Peťou a Ondráškem, Míša s Lucinkou a Janča s Natálkou a Davídkem. Pár dní před tím se ohlásila taky Pavla a mile nás překvapila svou jednodenní návštěvou. Bylo to primové, všichni jsme si víkend pěkně užili (aspoň pokud můžu mluvit za sebe a rodinku ) a určitě jsem pro, aby se tato akce opět zopakovala

 

 

MINI SRAZÍK v Novém Jičíně 2008

5.8.2008 jsem se sešla zase s jinýma mamčama, se Zuzkou a Inkou a dětma v Novém Jičíně. Prcci si pěkně pohráli na písku a my dali v klidu kafčo v jedné zahradní restauraci.

 

NÁVŠTĚVA v Pohledu 2008

8.7.2008 přijela Janča s rodinkou ze Svojšína. Byl to prima mini srazíček. Děti se pěkně vydováděly a my pokecali. Počasí nebylo nejelpší, ale pršet taky někdy musí!

 

Návštěva u babičky a dědy ve Frenštátě

Od 3.6.-24.6. jsme byli na prázdninách ve Frenštátě. Byly to pěkné tři týdny, akorát první týden prcek promarodil, měl opět šestou nemoc. První dny s horečkama jsem moc nenaspala, ale pak mě pupínky uklidnily a vše bylo v poho, ještěže to nebylo nic vážnějšího. Ve Frenu jsme podnikli spoustu výletů, navštívili jsme známé, kamarádky i rodinu. Počasí nám přálo. Podívali jsme se do Nového Jičína a do Valmezu a vše bylo supr. Párkrát jsme přespali u tety Marti a u strejdy Toma, ale většinu času jsme byli s babičkou a dědečkem.

 

 

SVATBA tety Marti a strejdy Toma

21.6.2008 jsme byli na další svatbě. Tentokrát se vdávala sestřička. Já ji byla za svědka a Tomík za družbu. Byla to nádherná svatbička plná pohody. Tomíno rošťačil a pěkně se vydováděl. Ukončili jsme tak třítýdenní pobyt u babičky a dědy ve Frenštátě.

 

Tomíkovy 2. NAROZENINY

4.5.2008 jsme oslavili Tomíkovy druhé narozeniny. Oslavu jsme o týden posunuli, abysme si ji mohli užít s oběma babičkama a dědečkama. Prcek dostal spoustu dárků a byl nadšený. Dortík rákosníček od kamarádky Markétky (Perličky) byl vynikající, ještě teď se mi sbíhají sliny, mňam!

 

SVATBA Peti a Andrey

26.4.2008 jsme byli na svatbě, byla to Tomíkova první. Ženil se Lukyho bratránek. Svatba byla moc pěkná a vydařená, Tomíno pařil až do devíti do večera, pak vytuhl v autě a spinkal jak utahané kotě krásně až do rána.

 

SRAZ ve Svojšíně 2008

8.-30.3.2008 jsme strávili víkend s našimi kamarády a kamarádkami ve Svojšíně, kousek za Plzní. Byly to suprové dny, které jsme si parádně užili. Pěkně jsem si pohrál s Davčou, Lucinkou i Natálkou. Pozlobil mamču, tetě Janče málem vytopil koupelnu, ale aspoň bylo vzrůšo!!!

 

 

Vánoce 2007 - první Štědrý den v baráčku

 

 

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek